Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

úsloví, motta, myšlenky, hlášky, aforismy, moudra, rčení

Citáty slavných osobností, úsloví, motta, myšlenky, hlášky, aforismy, moudra, rčení, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o kráse od různých známých osobností.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Informace, inspirace pro volný čas

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, firmy a společnosti, měny, politické strany a hnutí, hudební zkratky, úřady a ministerstva, země EU apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: Hry pro kluky, hyperlinky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry omalovánky, Superhry a hry online zdarma, odkaz, info, Lechtivé fotky Rachel Stevens, školství, humor, weby, Obrázky vlajek měst ČR

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Frky, vtipy, ftipy, černý humor, fóry, fórky

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, ftipy, černý humor, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, frky o zvířatech, anekdoty o politice, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, fóry o homosexuálech apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Keywords:ú, Biografie známých osobností, Pozadí na PC ke stažení, URL, Kolumbijská vlajka, Státy a jejich prapory, pro děti, zdarma, Omalovánky v USA a jejich použití, odkazy, Online vánoční magazín, Tapety na plochu PC

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, psychologie, osobnosti, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, národnost, poruchy, lékařství, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, sport, věda, přezdívky, politika, filozofie, záliby, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, státní správa atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, zadarmo, výukové pomůcky, Bayern Mnichov fotbalový klub, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Webové html5 hry zdarma, kuriozity, Chile, Nej hry online, Hry pro kluky, Vlajky států USA, Online adventní magazín

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Animace, Hry pro děti, Závody aut, Strategie, Postřehové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Akční hry a tak dále.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Oddechové hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Logické hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Farmářské hry, online html5 hry, Auta a závodní apod.

Klíčová slova: V, Ilustrace, obrázky, volný čas, Dětské omalovánky, Slovník pojmů Co je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, F, Amanda Bynes, Webové online testy zdarma, Přehled zkratek a akronymů, počítače

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Animace, Hry pro děti, Závody aut, Strategie, Postřehové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Akční hry a tak dále.

Síť, inspirace pro volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nápoje, náboženství a křesťanství, kultura, technika, ekonomie a ekonomika, účetnictví, stavebnictví, latina, filozofie, věda, počítače, internet, materiály, fyzika, zločin a právo, bankovnictví, cestování, nástroje, chemie, software, jídlo, příroda, různé, hardware atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: herectví, herci a herečky, filozofie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, osobnosti, nadpřirozené osoby, lékařství, křesťanství, Spisovatelé a básníci, přezdívky, historie, mytologie, rodinné vztahy, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, národnost, politici, záliby atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Tapety na plochu PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. vhodné pro počítač, obrazovka počítače, displej, PC, smartphone, notebook, phablet, mobilní telefon, mobil, monitor, tablet a pro operační systémy OSX, macOS, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows Me, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows 95, Linux Xubuntu, Mac. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, letadla, rostliny, wallpapery, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, květiny, kytky, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, budovy a stavby, voda a bubliny, příroda, krajina, noční města, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1440x960, HD 1280x720, 1536x864, 1600x1200, 1920x1280, 1920x1200, 800x600, 1440x2560, 640x480, 360x760, 2048x1536 atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zábava, F, internet, Nádherná Sara Shimada, Super free web games zdarma, multimédia, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Biografie slavných osobností, webové stránky, Dopravní značení, Gillian Anderson, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo je frajer...: Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Alicia Keys sexy photos
Odkazy na partnerské weby
Přání k jmeninám
Linky na partnerské weby
Matsushima Nanako
Naše tipy na zajímavé stránky
Online omalovánky
Tipy na užitečné weby
Jak udělat kvalitní italskou pizzu?
Zajímavé internetové odkazy
Ashley Olsen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.