Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Connecticut, Wyoming, Rhode Island, Jižní Karolína, Arizona, Louisiana, Massachusetts, New York, Mississippi, Delaware, Alabama, Utah, Ohio, Texas, Nevada, Severní Karolína, Kansas, Washington, Missouri, Idaho, Nové Mexiko, Maryland, Montana, Vermont, Virginie atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: webovky, B, Online adventní magazín, pro děti, Fantasy pozadí na PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Členské země americké federace, Wallpapers na plochu počítače, Lucy Liu, zeměpis, Online hry zdarma, doporučujeme, volný čas

Ftipy, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, fórky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, fórky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, anekdoty o politice, kameňáky apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Keywords:Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, internetové stránky, č, Online biografie, životopisy osobností, Biografie Rie Miyazawa, zábava, humor, Nejhranější online hry zdarma, Fotogalerie Seleny Gomez, Online testy a kvízy zdarma, Státní vlaječky, prapory, odkazy

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Střílečky, Postřehové hry, Pro dívky, Bojové hry, Karetní hry, Strategie, Logické hry, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, auta, ženy a dívky, Vánoce a Advent, zvířata, zelenina, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, ovoce, halloween, mapy, symboly, dopravní prostředky, náboženství, sport, muži, přístroje, ptáci, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, věda, jídlo a nápoje atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Závodní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Karetní, Vánoční online hry, Střílečky, Bojové online gamesy, Pro dívky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Velikonoční hry, Logické, Strategie a podobně.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, webové stránky, Vánoční web, Celebrity Carmen Electra, počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled zkratek a akronymů, Sexy Jessica Simpson, pro dospělé, info, odkaz, internet

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vánoční web - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Květiny, Santa, Rumové řezy, Vosí hnízda, Vánoční světýlka, Bůh, Strom, Koledy, Jmenovka, Umělý vánoční stromek, Adventní trhy, Brno, Tisk, Vánoční svíčky, Jingle Bells, Advent, Kapr, Jmelí, Plzeň, Německy, LED svíčky, Wallpaper, Samolepky, Vánoční koule, Tiskárna, Osvětlení do oken, Borovice, Keramický adventní věnec, Mrazík, Adventní věnec, K Vytisknutí apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Vtipy, vtípky, fóry, fórky, anekdoty, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, fóry, fórky, anekdoty, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné citáty, černý humor, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné hádanky apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: Dopravní značení, Dopravní značky, zdarma, Biografie Catherine Bell, weby, ú, hyperlinky, Hillary Duff, Free game online hry, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, tipy

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vánoční web - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Květiny, Santa, Rumové řezy, Vosí hnízda, Vánoční světýlka, Bůh, Strom, Koledy, Jmenovka, Umělý vánoční stromek, Adventní trhy, Brno, Tisk, Vánoční svíčky, Jingle Bells, Advent, Kapr, Jmelí, Plzeň, Německy, LED svíčky, Wallpaper, Samolepky, Vánoční koule, Tiskárna, Osvětlení do oken, Borovice, Keramický adventní věnec, Mrazík, Adventní věnec, K Vytisknutí apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, herci a herečky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Obchodník, Básníci, Angličané, Prezident USA, Režisér, NHL, Pedagog, Esejista, KSČ, Prezidenti USA, Vojáci, Teolog, Zpěvačky, Kancléř, Herečka, Egypt, Politik, Filozof, Herec, Mim, Miliardář, Textař, Pittsburgh Penguins, Vůdce, Ekonom, Poslanec, Trest smrti, Zlatý slavík, Generalissimus, Komunisté, Prezidenti ČR, Producent, AIDS, Američan, Manýrismus, Olympijští vítězové apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

úsloví, motta, moudrosti, aforismy, přísloví, moudra, bonmoty

Citáty slavných, úsloví, motta, moudrosti, aforismy, přísloví, moudra, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o lži od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, herectví, herci a herečky, školství, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, filozofie, žurnalisté a novináři, sport, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, Spisovatelé a básníci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, lékařství, státní správa, profese a zaměstnání, přezdívky, psychologie, fikce a fantasy, poruchy, politika atd.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, V, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Slovník pojmů Co je to?, Webové online browser hry, Členské země americké federace, F, Vlajky měst České republiky, Super online kvízy, Wallpapery na tablet, zdroje informací, Texty přáníček k svátku podle jmen, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Další odkazy:

Jessica Alba
Tipy na Partnerské weby
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek Korzet
Linky na partnerské weby
Sexy Sarah Michelle Gellar
Odkazy na partnerské weby
Charlize Theron
Tipy na užitečné weby
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.