Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Staré hry online

Běžte na staré hry online. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, webovky, Slovník pojmů Co je to?, Online testy zdarma bez registrace, Přání k narození dítěte, odkaz, hyperlinky, Přehled souborových přípon, Přáníčka zdarma, F, Biografie slavných osobností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, vojenské hodnosti, státy usa, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, měny, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, země EU apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Kameňáky, vtipy, vtípky, frky, fóry, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, vtípky, frky, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O mužích, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O ženách, O Somálcích, Vtipné hádanky, O ekonomech, O zvířátkách, O Windows apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Keywords:Kliparty pro dokumenty, Webové html5 hry zdarma, Online hry zdarma, Obrázky na PC ke stažení, Draw poker, Free game online hry, Státní prapory, multimédia, Obrázek Zrzka, Seznam souborových přípon, URL, webové stránky

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympijští vítězové, Čech, Voják, Fotograf, AIDS, Mim, Miliardář, Dallas Stars, Francouz, Starověký Egypt, Ministři, Náboženství, Hudebnice, Romantismus, Slovák, Vojevůdce, Prezidenti USA, Faraon, Charta 77, Novinář, Poslanci, Vůdce, Diplomat, Habsburkové, Křesťanství, Poprava, Sochař, Dabérka, Básníci, Poslanec, Podnikatelé, Politik, Komunisté, Husité, Protektorát, Generalissimus apod.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční zábava, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Santa, Borovice, Jedle, K Tisku, Německy, Pokrmy, Vídeňský punč, bezlepkové cukroví, Francouzsky, Alkoholový kalendář, Omalovánky, Vánoční trhy, Filmy, Hostina, Adventní neděle, Televize, Vykrajovátka, Osvětlení do oken, Pro děti, Lego, Rostliny, Přáníčko, Vánoční stromeček, Vánoční punč, Vánoční svíčky, Sám doma, Atmosféra, Kuba, Milka, Neviňátko, Řetězy apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, kterak editovat, jak exportovat, čím prohlížet, jak importovat, jak převést, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, grafiku, video soubory, písma, fonty, koncovky souborů, obrazy disků, internet a web, spustitelné soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, konfigurační soubory apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online . Naleznete zde Velikonoční hry, Sportovní, Klasické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Karetní, Vánoční online hry, Závodní, Logické, Strategie, Střílečky, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdarma, Biografie známých osobností, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, V, doporučujeme, výukové pomůcky, Vlajka Africké unie, zdroje informací, Webové html5 hry zdarma, internetové stránky, volný čas

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Střílecí hry, online html5 hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Oblíkačky, Oddechové hry, Barbie hry, Auta a závodní, Adventury, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Sportovní gamesy apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, symboly, auta, osobnosti a lidé, nápoje, ptáci, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, halloween, přístroje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, náboženství, ženy a dívky, sport, hudba, mapy, věda, smajlíci a emotikony, zvířata, květiny, zelenina atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: info, Státní vlajky států světa, Dopravní značky, Přáníčka nejen k narození dítěte, zeměpis, pro dospělé, Super online hry zdarma, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Federace USA, M

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Střílecí hry, online html5 hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Oblíkačky, Oddechové hry, Barbie hry, Auta a závodní, Adventury, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Sportovní gamesy apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: cestování, Hry pro dívky online, F, humor, odkazy, Tapety se zvířaty na plochu PC, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, linky, Stručný encyklopedický slovník, školství, Kliparty zdarma, kuriozity, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Příznaky AIDS: Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

Další odkazy:

Blahopřání ke sňatku a k výročí svatby
Partnerské internetové stránky
Celebrity Selena Gomez
Zajímavé internetové odkazy
Ruletka Gra
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Texty přáníček k svátku podle jmen
Tipy na Partnerské weby
Lionel Messi argentínsky futbalista
Naše tipy na zajímavé stránky
Emma Watson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.