Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Výroky, přísloví, myšlenky, rčení, moudrosti, hlášky, úsloví

Citáty slavných, Výroky, přísloví, myšlenky, rčení, moudrosti, hlášky, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o zlu od různých známých osobností.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Obrázky na plochu PC - pC tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu PC. jsou vhodná pro ultrabook, displej, notebook, mobil, phablet, obrazovka počítače, počítač, tablet, monitor, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 2000, Chrome OS, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Java ME, Mac. Full HD tapety ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, voda a bubliny, motorky, motocykly, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, noční města, letadla, budovy a stavby, hudební tapety, jídlo a nápoje, příroda, krajina, zvířata, wallpapery, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 1920x1440, 1280x1024, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1536x864, 800x1280, 375x667, 1024x768, 1280x960, 2160x3840, 2560x1600, 800x600, 1680x1050, 1920x1200, 1600x2560 atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: volný čas, Vlajky spojených států amerických, linky, školství, Country flags, zeměpis, Hry pro nejmenší online, zajímavosti, Wallpapers na plochu, Dopravní značení, Vánoční magazín, Státní prapory všech států, Státní vlaječky, prapory

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Deskovky, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Adventury, Hannah Montana, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Keywords:webové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Wallpapers na plochu PC, Superhry a hry online zdarma, Carmen Electra, Obrázky na plochu PC, webovky, Prapory regionů a království, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Online testy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný slovník pojmů a termínů

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Husité, Poslanci, Hudebnice, Producent, První republika, Státník, Poprava, Císař, Vůdce, Ital, Esejista, Básníci, Komik, Kancléř, Rakušan, Textař, Miliardář, Country, Vojevůdce, Poslanec, Normalizace, Pop, Olympijský vítěz, Komunista, Filozof, Křesťanství, Prezident USA, Architekt, Francouz, Válka, Scénárista, Imitátor, Ministři, Starověký Egypt, Trest smrti, Kladno apod.

Ftipy, vtipy, vtipné texty, vtípky, frky, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, vtipné texty, vtípky, frky, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Seznam zkratek a akronymů, Online biografie, životopisy osobností, Ashlee Simpson, Webové online testy zdarma, Tapety na PC ke stažení, Superhry a hry online zdarma, Lionel Messi, calciatore argentino, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkazy, výukové pomůcky, zdroje informací

Kameňáky, vtípky, fórky, vtipy, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtípky, fórky, vtipy, frky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O ženách, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O manželství, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech apod.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, parkování - parkovačky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Velikonoční hry a podobně.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak převést, čím prohlížet, v čem spustit, jak přehrát, jak vytvořit, jak konvertovat, jak importovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak otevřít následující typy souborů: hudební audio soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, video soubory, písma, fonty, obrazy disků, grafiku, komprimace dat, šablony dokumentů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Německy, Slámový adventní věnec, Filmy, Bramborový salát, Kuba, LED svíčky, Rostliny, Svíčky, Vánoční ozdoby, Vánoční svařák, Vánoční světýlka, Advent, Jedle, Košíčky, Jmelí, Vídeňský punč, Štědrý večer, Blahopřání, PF, Patchwork, Ježíšek, Film, Stromeček, Text, Obrazovka, Plocha, Drážďany, Adventní věnec, Sněhulák, Sněhová vločka, Kinder apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Fernando Torres hiszpański piłkarz, počítače, Slovník pojmů Co je to?, Staré hry online, Casino online, Obrázky, kliparty, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, kuriozity

Kameňáky, vtípky, fórky, vtipy, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtípky, fórky, vtipy, frky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O ženách, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O manželství, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech apod.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, parkování - parkovačky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Velikonoční hry a podobně.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Ohio, Arkansas, Severní Karolína, Delaware, Massachusetts, Missouri, Aljaška, Pensylvánie, Louisiana, Havaj, Connecticut, Michigan, Colorado, Tennessee, Idaho, Alabama, Jižní Karolína, Wyoming, Arizona, Indiana, Florida, Kansas, Washington, Oregon, Severní Dakota atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, rostliny, zvířata, muži, dopravní prostředky, stavby, smajlíci a emotikony, láska, halloween, ptáci, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, sport, přístroje, hmyz, ovoce, Vánoce a Advent, auta, mapy, náboženství atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, tipy, V, K, Vlajky, flags, doporučujeme, Super online hry zdarma, odkaz, hyperlinky, V, Ilustrace, obrázky, Obrázek Laborantka, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V kadeřnictví: Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Další odkazy:

Turkey
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Celebrity Carmen Electra
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky k vytisknutí
Odkazy na partnerské weby
Programování v Turbo Pascalu, Delphi
Doporučené odkazy
Omalovánky zdarma ke stažení
Linky na partnerské weby
Blahopřání k MDŽ

Děkujeme vám za vaši návštěvu.