Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Atmosféra, Francouzsky, Zdraví, Anděl, Štěstí, Špalda, Rostliny, Adventní kalendář, Vánoční pozadí, Adventní věnec, Kameňák, Korálky, K Vytisknutí, Omalovánky, Ježíšek, Německy, Píseň, Obrazovka, Dia, Rumové řezy, Tiskárna, Windows, Papírové ozdoby, K Tisku, Tichá noc, Hostina, Vosí hnízda, Vánoční stromek, Vánoce, Vánoční filmy, Ohňostroj apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: H, Online zeměpisné testy zdarma, pro dospělé, internet, Obrázky ptáků na plochu PC, Dopravní značky, info, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Online životopisy, biografie slavných osobností, linky, V, URL

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Mississippi, Arkansas, Maine, Texas, Washington, Idaho, Nebraska, New York, Iowa, Kansas, Kentucky, Michigan, Massachusetts, Vermont, Georgie, Virginie, Connecticut, Montana, Jižní Karolína, New Jersey, Missouri, Rhode Island, Severní Karolína, New Hampshire, Illinois, Wisconsin atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční koledy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Patchwork, Stromeček, Skleněné ozdoby, Papírové ozdoby, Řetězy, Špalda, Košíčky, Atmosféra, Rostliny, Šišky, Lego, Korálky, Mrazík, Ohňostroj, Tisk, Třásně, Láska nebeská, Vánoční kaktus, Adventní neděle, Vánoční punč, Bramborový salát, Silvestr, Wallpaper, Rumové řezy, Vánoční světýlka, Desktop, Vánoční koule, K Vytisknutí, Film, Monitor, Borovice apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Keywords:Online adventní magazín, V, zdarma, počítače, Mary-Kate Olsen, zadarmo, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Online biografie, životopisy osobností, Catherine Bell, zeměpis, Hry pro dívky online, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, různé, věda, politika, zločin a právo, počítače, technika, nástroje, nápoje, literatura, bankovnictví, hardware, český jazyk, stavebnictví, materiály, matematika, příroda, internet, latina, software, lékařství a medicína, školství, účetnictví, nemoce atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní a tak podobně.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v phablet, PC, mobilní telefon, ultrabook, monitor, počítač, mobil, tablet, notebook, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy FreeBSD, Windows 95, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Windows 2000. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, free wallpapers, nature - příroda, sportovní wallpapery, motorky, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, květiny. Zvolte si z rozměrů 800x600, 1080x1800, 800x1280, 1920x1080, 2560x1440, 1440x900, 768x1024, 1536x2048, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 360x760, 2560x2048, 1280x800, 2048x1536, 1920x1200, 1536x2560 atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, firmy a společnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, státy usa, země EU, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, geocaching apod.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, kuriozity, humor, Sexy Katherine Heigl, Státní prapory všech států, tipy, Online adventní magazín, Obrázek Učitelky, V, Vlajky spojených států amerických, Vlajky států USA, V

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, žurnalisté a novináři, politika, národnost, herectví, herci a herečky, historie, záliby, křesťanství, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, lékařství, profese a zaměstnání, osobnosti, vlastnosti, Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, filozofie, zločin a právo, sport, podnikání a podnikatelé, věda, přezdívky atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, Vánoce a Advent, mapy, auta, nástroje a přístroje, náboženství, osobnosti a lidé, zelenina, ptáci, muži, jídlo a nápoje, nápoje, květiny, hudba, věda, přístroje, ženy a dívky, ovoce, hmyz, dopravní prostředky, sport, smajlíci a emotikony, symboly atd.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Louisiana, Aljaška, Severní Karolína, Maine, Minnesota, Texas, Maryland, Idaho, Severní Dakota, Montana, Jižní Dakota, Michigan, Indiana, Delaware, Wyoming, Nevada, Kentucky, Mississippi, New Hampshire, New York, New Jersey, Tennessee, Ohio, Vermont, Washington atd.

Klíčová slova: zajímavosti, pro děti, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázková přání k svátku podle jmen, zábava, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, školství, Sexy Catherine Zeta-Jones, Obrázky zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, hyperlinky

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, žurnalisté a novináři, politika, národnost, herectví, herci a herečky, historie, záliby, křesťanství, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, lékařství, profese a zaměstnání, osobnosti, vlastnosti, Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, filozofie, zločin a právo, sport, podnikání a podnikatelé, věda, přezdívky atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, Logické, Oddechové, Klasické, Sportovní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Strategie, Karetní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Závodní, Pro dívky, Vánoční online hry a podobně.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, weby, výukové pomůcky, Stručný slovník pojmů a termínů, Super online flash hry, Omalovánky a vymalovánky, Tapety do mobilu, Stručný slovník pojmů a termínů, odkazy, Kliparty zdarma, webovky, zdroje informací, CelebrityJennifer Lawrence, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Znovusjednocení státu?: Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Další odkazy:

Biografie Matsushima Nanako
Naše tipy na užitečné weby
Vlajky zemí střední Asie
Linky na partnerské weby
Hungary
Doporučené internetové odkazy
Kate Hudson
Doporučené odkazy
Obrázky k vytištění a vybarvení
Partnerské internetové stránky
Rihanna

Děkujeme vám za vaši návštěvu.