Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Závody aut, Bojové hry, Postřehové hry, Adventury, Relaxační hry, Sportovní hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Akční hry, Hry pro děti, Strategie, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, měny, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, geocaching, politické strany a hnutí, hudební zkratky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, země EU, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, státy usa, okresy České republiky, týmy NHL apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: zadarmo, info, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Nejhranější online hry zdarma, Beyoncé Knowles, multimédia, Obrázky na PC, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, CelebrityHeather Locklear, Wallpapers na PC, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, Online web Hry zdarma bez registrace

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost apod.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, herci a herečky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Komunista, AIDS, Vojáci, Herec, Teolog, Pittsburgh Penguins, Hokej, Vládce, Státník, Scénárista, Básník, Politik, Manýrismus, Prezidenti USA, Prezident, NHL, Rock ‚n‘ Roll, Básníci, Imitátor, Rakousko-Uhersko, Čech, Fotograf, Pop, Vražedkyně, Avangard Omsk, Trenérka, Architekt, Hudebnice, Archivář, Máj, Podnikatelé, Dallas Stars, Trest smrti, Režisér, Hudba, Francouz apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pro děti, Televize, Francouzsky, Vánoční dekorace, Štědrý den, Brno, Vinná klobása, Píseň, Tablet, Vánoční svíčky, Šišky, Vánoční pozadí, Adventní neděle, Recepty, Anglicky, Strom, Přáníčko, Anděl, Koleda, Jezulátko, Osvětlení do oken, Svíčky, Striezelmarkt, Monitor, Silvestr, Vánoční stromek, Písnička, Vánoční punč, bezlepkové cukroví, Schleich, Plzeň apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, weby, Vánoční web, Naomi Campbell, internet, Státní vlajky zemí, webovky, Dětské omalovánky, Pozadí na plochu počítače, zábava, Online hry zdarma

Fóry, černý humor, vtipy, anekdoty, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, černý humor, vtipy, anekdoty, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O Windows, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O mužích, O manželství, Frky o tchýních, O Němcích, O ženách apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Boston Bruins, Prezidenti ČR, Francie, Egypt, Olympijští vítězové, Hokej, Poprava, Producent, HIV pozitivní, Křesťanství, Normalizace, Vrah, Vojáci, Československo, Protektorát, Country, Američan, Imitátor, Podnikatel, Obchodník, Česká královna, Diplomat, Žhavé výstřely, První republika, Pop, Životopis, Pittsburgh Penguins, ČSSD, Kněz, Poslanci, Čeští králové, Vojevůdce, Miliardáři, Český slavík, Architekt, Philadelphia Flyers apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: Super online kvízy, Dopravní značení, zdarma, Istanbul city, Vše o Vánocích, Online testy zdarma, Online hry zdarma, Online hry zdarma, Biografie známých osobností, Prapory českých měst, F, Státy a jejich prapory

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Vtipy, fórky, ftipy, anekdoty, frky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, fórky, ftipy, anekdoty, frky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o metanolu, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, černý humor, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, křesťanství, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, umělci, státní správa, politika, vlastnosti, školství, Spisovatelé a básníci, národnost, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, sport atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Omalovánky zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled zkratek a akronymů, cestování, Obrázky k svátku a k jmeninám, Super free web games zdarma, M, zeměpis

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Vtipy, fórky, ftipy, anekdoty, frky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, fórky, ftipy, anekdoty, frky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o metanolu, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, černý humor, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: V, internetové stránky, Vlajky států USA, hyperlinky, Wallpapers na plochu počítače, Kelly Clarkson, zdroje informací, Obrázky zdarma, zajímavosti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, odkaz, Nej obrázky motorek na plochu, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Další odkazy:

FC Barcelona
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Charlize Theron
Linky na partnerské weby
Fotografie Milla Jovovich
Partnerské internetové stránky
Cayman Islands
Zajímavé internetové odkazy
Biografie Milla Jovovich
Odkazy na partnerské weby
Fotografie Jennifer Lawrence

Děkujeme vám za vaši návštěvu.