Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Wallpapers na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v monitor, tablet, phablet, počítač, ultrabook, smartphone, PC, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Slackware, OSX, Windows 95, Red Hat Linux, Windows 98, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Java ME, Windows 2000, SUSE Linux. Tapety na plochu PC z kategorií příroda, krajina, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, wallpapery, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, noční města, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, dopravní prostředky, květiny, kytky, zvířata, adventní a vánoční tapety, auta, motorky, motocykly. Dostupné rozměry 1152x1920, 1152x864, 768x1024, hi res 2560x1920, 1800x1440, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 375x812, 375x667, 750x1334, 1280x768, 1366x1024, 2560x1600, 1440x900, 1536x2048, 1280x854 atd.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Závody aut, Strategie, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Akční hry, Sportovní hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Animace, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Střílečky, Pro dívky a tak dále.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, R, č, humor, Rachel Stevens, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, weby, počítače, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Vlajky měst České republiky, V, pro děti, hyperlinky

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, notebook, smartphone, počítač, obrazovka počítače, mobil, phablet, PC, ultrabook, tablet, displej a pro operační systémy macOS, OSX, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Slackware, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Windows NT, Windows 95. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, Formule 1, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, free wallpapers, fraktály, zvířata, nature - příroda, ptáci, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, fantasy, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, motorky. Vyberte si rozměr z 1440x960, 1366x768, 1080x1800, 1440x900, 320x568, 1920x1080, 1600x2560, 1280x960, 750x1334, 2560x2048, 800x1280, 1366x1024, 1440x2560, 1280x1024, 1152x1920, 1280x768 atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Keywords:Kliparty pro Office, zdroje informací, pro dospělé, multimédia, Obrázky k jmeninám, výukové pomůcky, info, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Travel in USA, Státní vlajky zemí, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Milka, Pro děti, Silvestr, Vánoční dekorace, Řetězy, Vánoční stromek, Pozadí, Adventní neděle, Adventní trhy, Sám doma, Vánoční svícen, Vánoční pozadí, Cesmína, Jmelí, Ohňostroj, Strom, Adventní kalendář, Samolepky, Pokrmy, Tichá noc, Obrazovka, Korálky, SMS, Jesličky, Ježíšek, Štědrý den, Slámový adventní věnec, Text, Desktop, Přání, Kuba apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezident, Starověký Egypt, Trest smrti, Zavražděn, NHL, Vůdce, Kladno, Český slavík, Prezidenti ČR, Country, Voják, Ital, Avangard Omsk, Právník, Ekonom, Sebevražda, Archivář, Slováci, Poprava, KHL, Rakušan, Habsburkové, AIDS, Hudba, Scénárista, Egypt, Textařka, Kancléř, Novinář, Philadelphia Flyers, Čeští králové, Básníci, Textař, Kněz, Prezidenti USA, Komik apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Městské a obecní prapory obcí ČR, Úspory a spoření, Online hry zdarma, internetové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Zamilované sms vzkazy, odkazy, Online testy zdarma, zeměpis, volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Umělý vánoční stromek, Strom, Betlém, Wallpaper, Filmy, Plzeň, Vánoční stromek, Dia, SMS, Vánoční punč, Samolepky, Štědrý den, Jmenovky, Adventní kalendář, Jesličky, Vánoční svařák, Křesťanství, Pozadí, Recepty, Linecká kolečka, Papírový vánoční stromek, Vánoční pozadí, Staroměstské náměstí, Mrazík, Papírové ozdoby, Jmelí, Vánoční koledy, Slámový adventní věnec, Vánoční prostírání, Vánoční koule, Kapr apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Anekdoty, frky, černý humor, fóry, fórky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, černý humor, fóry, fórky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, murphyho zákony, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, kameňáky apod.

Klíčová slova: Wallpapery do mobilu, Wallpapers na PC ke stažení, doporučujeme, Luis Suárez, URL, školství, internet, Modelky a celebrity, cestování, zajímavosti, Obrázky zdarma

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: kuriozity, tipy, zábava, Online adventní magazín, Skvělé hry online zdarma, Cristiano Ronaldo futbalista, M, Slovník pojmů Co je to?, webové stránky, Skvělé hry online zdarma, Webové online hry zdarma, Životopisy slavných osobností, Obrázky k svátku a k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Závěť: Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Tak takhle se drží škorpión!

Další odkazy:

History of travel
Partnerské internetové stránky
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Zajímavé webové stránky
Omalovánky zdarma ke stažení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Bayern München
Linky na partnerské weby
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Cameron Diaz

Děkujeme vám za vaši návštěvu.