Naše tipy, technika, zábava, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, měny, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, hudební zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, země EU apod.

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako přezdívky, národnost, historie, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, státní správa, herectví, herci a herečky, sport, filozofie, vlastnosti, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, školství, politici, věda, zločin a právo, rodinné vztahy, umělci atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Středočeský kraj apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro nejmenší online, Kliparty zdarma, Hry pro nejmenší online, Dětské omalovánky, Webové online testy zdarma, hyperlinky, F, Liverpool F.C., multimédia, Ilustrační obrázky, Online testy zdarma bez registrace, weby

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Pozadí na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC. vhodné pro phablet, mobilní telefon, počítač, displej, monitor, ultrabook, PC, mobil, notebook, tablet, smartphone a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Windows Me, Lubuntu, Mac, Slackware, BlackBerry OS, Windows NT, Chrome OS, macOS. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, wallpapery, květiny, kytky, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, rostliny, sportovní pozadí, dopravní prostředky, noční města, letadla, psi a štěňátka, hudební tapety, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina. Zvolte si z rozměrů 1280x960, 1536x2560, 393x786, 800x1280, 320x568, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 1280x1024, 1920x1200, 1800x1440, 1152x768, 2560x1600, 360x640, 750x1334, 1600x900, širokoúhlé 1366x768 atd.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezident, Miliardáři, Ekonom, Česká královna, Zavražděn, Brno, Voják, Malíř, Zpěvačka, Poprava, Státník, Pittsburgh Penguins, Herec, Český slavík, Válka, Žhavé výstřely, Sci-fi, Starověký Egypt, Nobelova cena, Fotograf, Sochař, Orlík, Renesance, Slováci, Generalissimus, Maršál, Habsburkové, Lord, Country, Režisér, Básníci, Vládce, Podnikatel, Máj, Philadelphia Flyers, Vojáci apod.

Motta, hlášky, přísloví, moudrosti, moudra, rčení, úsloví

Slavné citáty, Motta, hlášky, přísloví, moudrosti, moudra, rčení, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o penězích, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o bohu od různých známých osobností.

Keywords:Seznam souborových přípon, Nejlepší zeměpisné kvízy, doporučujeme, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Athletic Bilbao, zadarmo, F, zdroje informací, Andrés Iniesta - španělský fotbalový záložník, webovky, internetové stránky, Superhry a hry online zdarma

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Tapety na PC zdarma ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, mobil, mobilní telefon, notebook, tablet, ultrabook, displej, počítač, phablet, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Windows XP, Linux Fedora, Windows 10, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, OSX, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows 7, Windows 98, Windows 2000. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, zvířata, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, květiny, kytky, noční města, auta, příroda, krajina, voda a bubliny, rostliny, wallpapery, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, sportovní pozadí, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení 1440x960, 1024x768, 1680x1050, 1024x600, 2560x1600, 1920x1440, 1280x800, 375x812, 750x1334, 768x1024, 1600x900, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 1152x864, hi res 2560x1920, 2048x1080 atd.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Akční hry, Logické, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry a tak podobně.

Síť, technika, zábava, informace

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Logické, Oddechové, Pro dívky, Závodní, Strategie, Stolní hry a deskovky, Klasické, Velikonoční hry, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry a podobně.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: webové stránky, kuriozity, info, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, Wallpapers na plochu PC, URL, pro děti, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Dopravní značení, Přehled zkratek a akronymů, tipy, zábava

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

PC pozadí pro Windows - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro monitor, ultrabook, phablet, mobilní telefon, PC, mobil, displej, notebook, tablet, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Mac, FreeBSD, Slackware, Windows 2000, Windows NT, Windows 98, Linux Ubuntu, Windows Me, macOS. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií tenisté a tenistky, flóra, stromy, free wallpapers, ptáci, velkoměsta a noční život, květiny, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, nature - příroda, fraktály, motorky, Formule 1, fantasy, oceán, moře, pláže, zvířata, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte v rozlišení 1366x1024, 1152x768, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 800x600, 1600x2560, 1536x2048, 1440x960, 640x480, 360x760, 2560x2048, 412x846, 2560x1920, 1280x1024 atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Fórky, vtipné texty, vtípky, anekdoty, kameňáky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtipné texty, vtípky, anekdoty, kameňáky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, černý humor, židovské anekdoty, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky apod.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Západní Virginie, Alabama, Missouri, Illinois, Wyoming, Minnesota, Connecticut, Delaware, Havaj, Iowa, Louisiana, Jižní Karolína, Arkansas, Severní Dakota, Utah, Arizona, Montana, Kentucky, Wisconsin, Washington, Maryland, Maine, Ohio, Oregon, Idaho atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, filozofie, politici, záliby, státní správa, vlastnosti, věda, poruchy, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, politika, školství, nadpřirozené osoby, lékařství, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, herectví, herci a herečky, psychologie, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, sport atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: odkaz, humor, školství, Jakarta, Dopravní značky, internet, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Rachel Stevens, F, Obrázky vlajek měst ČR, M

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

PC pozadí pro Windows - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro monitor, ultrabook, phablet, mobilní telefon, PC, mobil, displej, notebook, tablet, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Mac, FreeBSD, Slackware, Windows 2000, Windows NT, Windows 98, Linux Ubuntu, Windows Me, macOS. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií tenisté a tenistky, flóra, stromy, free wallpapers, ptáci, velkoměsta a noční život, květiny, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, nature - příroda, fraktály, motorky, Formule 1, fantasy, oceán, moře, pláže, zvířata, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte v rozlišení 1366x1024, 1152x768, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 800x600, 1600x2560, 1536x2048, 1440x960, 640x480, 360x760, 2560x2048, 412x846, 2560x1920, 1280x1024 atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Frky, kameňáky, fórky, vtipy, vtípky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Frky, kameňáky, fórky, vtipy, vtípky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné citáty apod.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, volný čas, Online hry zdarma, Vlajky států USA, zdarma, Vlajka hlavního města Praha, Stručný encyklopedický slovník, Přehled státních vlajek států světa, pro dospělé, počítače, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vlajky měst České republiky, Mariah Carey, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hádanka: Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

„Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Další odkazy:

Free computer wallpapers
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Odkazy nejen na naše partnerské weby
World Flags
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Kim Kardashian
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázek Bruneta
Odkazy na zajímavé weby
Přání k narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.