Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, mapy, smajlíci a emotikony, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, stavby, rostliny, dopravní prostředky, hmyz, zelenina, přístroje, věda, symboly, ptáci, ovoce, halloween, náboženství, hudba, květiny, jídlo a nápoje, muži, osobnosti a lidé atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Karetní hry, Strategie, Postřehové hry, Animace, Pro dívky, Sportovní hry, Relaxační hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Logické hry, Závody aut, Akční hry, Adventury a tak dále.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: Dopravní značení, V, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší školní testy a kvízy, Kenya, Obrázky zdarma, webové stránky, V, Cristiano Ronaldo football, A, doporučujeme, Full HD tapety na PC zdarma, Nejhranější online hry zdarma

Vtipné texty, fóry, frky, ftipy, anekdoty, fórky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fóry, frky, ftipy, anekdoty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné básničky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Síť, hry i všeobecné informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina apod.

Vtípky, anekdoty, černý humor, frky, vtipné texty, kameňáky

Potřebujete se naladit? Vtípky, anekdoty, černý humor, frky, vtipné texty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O škole, O ženách, O ekonomech, O manželství, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Frky ze života apod.

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční zábava, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štědrý večer, Přání, Lego, Křesťanství, Monitor, Papírový vánoční stromek, Francouzsky, Řetězy, Jedle, Dia, Atmosféra, Historické ozdoby, Píseň, Borovice, Lindt, Osvětlení do oken, Ježíš Kristus, SMS, Kinder, Vánoce, Santa Claus, Pozadí, Zima, Láska nebeská, Wallpaper, Recepty, Koledy, Tiskárna, Text, Filmy, Cesmína apod.

Keywords:pro dospělé, Online vánoční webzine, pro děti, kuriozity, Obrázky k jmeninám, Super online hry zdarma, Dopravní značení, hyperlinky, Argentina, Super online hry zdarma, tipy, Stručný encyklopedický slovník

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Informace, hry i všeobecné informace

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: Federace USA, odkaz, Vlajky států USA, Sara Shimada, zadarmo, Obrázky, kliparty, zajímavosti, Chelsea Football Club, Seznam přípon a koncovek souborů, webovky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, URL

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Husité, Angličané, KSČ, Válka, Státník, Politik, Imitátor, Avangard Omsk, Philadelphia Flyers, Prezidenti USA, Zavražděn, Florida Panthers, Sci-fi, Herečka, Sebevražda, Ekonom, Němci, Zpěvák, Charta 77, Zpěvačky, Kladno, Miliardáři, Rétorika, Poprava, Česká královna, Diplomat, Podnikatelé, Prezident USA, Hudebnice, Starověký Egypt, Pedagog, Křesťanství, Žijící, Brno, Vrah, Spisovatel apod.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vládce, Olympijský vítěz, Skladatel, Diplomat, Básníci, Ital, Hejtman, Olympijští vítězové, Herečka, Císař, Archivář, Závodník, Československo, Hudebnice, Esejista, Miliardář, Sebevražda, Dramatik, Filozof, Kancléř, Režisér, Mluvčí, Právník, Francouz, Nežijící, Philadelphia Flyers, Žijící, Romantismus, Brno, Čech, Textařka, Rock ‚n‘ Roll, Žhavé výstřely, Exilový prezident, Svatý, Egypt apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Texas, Nevada, Havaj, Florida, Maine, Wyoming, Washington, Utah, Montana, Minnesota, Arizona, Virginie, Missouri, Pensylvánie, Oklahoma, Severní Dakota, New York, Michigan, Connecticut, Ohio, Nové Mexiko, Aljaška, Colorado, Idaho, Iowa, Louisiana atd.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: internetové stránky, weby, Super online flash hry, Kubovy osobní stránky o cestování, internet, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, Arsenal F.C., humor, Hry pro kluky, zdroje informací

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Husité, Angličané, KSČ, Válka, Státník, Politik, Imitátor, Avangard Omsk, Philadelphia Flyers, Prezidenti USA, Zavražděn, Florida Panthers, Sci-fi, Herečka, Sebevražda, Ekonom, Němci, Zpěvák, Charta 77, Zpěvačky, Kladno, Miliardáři, Rétorika, Poprava, Česká královna, Diplomat, Podnikatelé, Prezident USA, Hudebnice, Starověký Egypt, Pedagog, Křesťanství, Žijící, Brno, Vrah, Spisovatel apod.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vládce, Olympijský vítěz, Skladatel, Diplomat, Básníci, Ital, Hejtman, Olympijští vítězové, Herečka, Císař, Archivář, Závodník, Československo, Hudebnice, Esejista, Miliardář, Sebevražda, Dramatik, Filozof, Kancléř, Režisér, Mluvčí, Právník, Francouz, Nežijící, Philadelphia Flyers, Žijící, Romantismus, Brno, Čech, Textařka, Rock ‚n‘ Roll, Žhavé výstřely, Exilový prezident, Svatý, Egypt apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, školství, osobnosti, politici, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, historie, zločin a právo, filozofie, umělci, záliby, věda, přezdívky, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, křesťanství, národnost, poruchy atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak spustit, čím zobrazit, jak převést, v čem spustit, jak konvertovat, jak exportovat, jak otevřít, jak přehrát, jak vytvořit, v čem upravit soubory následujících typů: písma, fonty, dokumenty, komprimace dat, grafiku, konfigurační soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, internet a web, spustitelné soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: multimédia, cestování, Online geografické testy zdarma bez registrace, Životopisy osobností, Wallpapery do mobilu, Kalkata city, Hry pro dívky online, info, č, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Prapory všech zemí světa, Seznam zkratek a akronymů, Bayern Mnichov fotbalový klub, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Vláda vs. holubi: Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Další odkazy:

Mariah Carey
Linky na partnerské weby
Kde koupit levné letenky?
Tipy na Partnerské weby
Juventus Turín
Zajímavé webové stránky
Vlajka Fidži
Tipy na užitečné weby
World Flags
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Travel in Europe

Děkujeme vám za vaši návštěvu.