Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Náš tip pro děti i dospělé

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vlajky států světa, zdarma, Anonymní proxy server, Tapety do mobilu, Free game online hry, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Lucy Liu, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, URL, Přehled vlajek USA

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, týmy NHL, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, státy usa, měny apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Karetní, Klasické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Pro dívky, Strategie, Střílečky, Velikonoční hry, Oddechové, Logické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Keywords:kuriozity, cestování, Biografie slavných osobností, internet, Státní vlajky, pro děti, Kliparty pro Office, Nejhranější online hry zdarma, Mariah Carey, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, multimédia, linky

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Informace pro děti i dospělé

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, tipy, Dopravní značky, Tapety na plochu Formule 1, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Super free web games zdarma, Vlajky států USA, Country flags, K, weby, volný čas, zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Wallpapers na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro monitor, tablet, počítač, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, ultrabook, mobil, notebook, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Windows 98, Linux Fedora, macOS, Slackware, Windows XP, Java ME, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Android, Windows Server 2012. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: zvířata, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, velkoměsta a noční život, květiny, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, ptáci, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, flóra, stromy, Formule 1, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 2160x3840, 1280x854, 1536x2048, 640x480, 2048x1536, 1080x1800, HD 1280x720, 1080x1920, 1600x1200, 1280x960, 1600x2560, 360x760, 360x720, Full HD 1080x1920, 2560x2048, 1200x1920 atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím prohlížet, jak importovat, jak konvertovat, jak spustit, kterak editovat, jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, systémové soubory, písma, fonty, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, konfigurační soubory, obrazy disků, internet a web, video soubory, šablony dokumentů, dokumenty apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako sport, český jazyk, nástroje, software, ekonomie a ekonomika, filozofie, fyzika, politika, literatura, nemoce, chemie, latina, školství, nápoje, kultura, technika, matematika, psychologie, zločin a právo, internet, příroda, zkratky, náboženství a křesťanství, účetnictví atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: doporučujeme, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkaz, Přáníčka k svátku a jmeninám, zadarmo, počítače, webovky, Hot sexy blondes girls teens women naked images, B, Wallpapers na plochu počítače, Super online flash hry

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Wallpapers na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro monitor, tablet, počítač, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, ultrabook, mobil, notebook, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Windows 98, Linux Fedora, macOS, Slackware, Windows XP, Java ME, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Android, Windows Server 2012. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: zvířata, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, velkoměsta a noční život, květiny, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, ptáci, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, flóra, stromy, Formule 1, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 2160x3840, 1280x854, 1536x2048, 640x480, 2048x1536, 1080x1800, HD 1280x720, 1080x1920, 1600x1200, 1280x960, 1600x2560, 360x760, 360x720, Full HD 1080x1920, 2560x2048, 1200x1920 atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím prohlížet, jak importovat, jak konvertovat, jak spustit, kterak editovat, jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, systémové soubory, písma, fonty, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, konfigurační soubory, obrazy disků, internet a web, video soubory, šablony dokumentů, dokumenty apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Bonmoty, úsloví, motta, aforismy, myšlenky, přísloví, hlášky

Slavné citáty, Bonmoty, úsloví, motta, aforismy, myšlenky, přísloví, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o kráse, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Missouri, Tennessee, Texas, Iowa, Nevada, Florida, Aljaška, Massachusetts, Mississippi, Georgie, Pensylvánie, New Jersey, Severní Karolína, Indiana, Západní Virginie, Montana, Jižní Dakota, Kansas, New Hampshire, Washington, Connecticut, Louisiana, Colorado, Illinois, Michigan, Arkansas atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zeměpis, info, Nejhranější online testy a kvízy, Omalovánky k vytisknutí, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný slovník pojmů a termínů, pro dospělé, Obrázky vlajek států světa, B, Stručný encyklopedický slovník, Portugal, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Salám: Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Film Avatar 1,2
Linky na partnerské weby
Sexy Charisma Carpenter
Tipy na užitečné weby
Natalie Portman
Naše tipy na zajímavé stránky
Grunge hudební styl
Odkazy na zajímavé weby
Velikonoční blahopřání k Velikonocům
Doporučené odkazy
Dubai city

Děkujeme vám za vaši návštěvu.