Partnerské weby

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Internet, síť

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Obrázky, kliparty, weby, cestování, Lechtivé fotky Rachel Stevens, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, linky, doporučujeme, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Seznam souborových přípon, Pozadí na plochu PC, školství

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Síť

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Havaj, Arizona, Iowa, Nové Mexiko, Texas, Minnesota, Illinois, Alabama, Kansas, Maryland, Mississippi, Louisiana, Utah, Delaware, Západní Virginie, Tennessee, Virginie, Wisconsin, Aljaška, Colorado, New Hampshire, Washington, Jižní Dakota, Nevada, Vermont atd.

Keywords:M, počítače, Webové online testy zdarma, A, Omalovánka velikonoční vejce, zábava, Světové vlajky, internetové stránky, Olympijská vlajka, Slovník pojmů Co je to?, hyperlinky, Super free web games zdarma

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Střílečky, Karetní, Oddechové, parkování - parkovačky, Pro dívky, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Sportovní, Klasické, Vánoční online hry, Logické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení a podobně.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, stavby, zvířata, nápoje, halloween, láska, květiny, rostliny, přístroje, symboly, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, mapy, náboženství, ptáci, jídlo a nápoje, zelenina, muži, smajlíci a emotikony, sport, dopravní prostředky, ovoce atd.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, zeměpis, Tapety na PC zdarma ke stažení, Přesná předpověď počasí na 7 dní, pro dospělé, Vlajky měst České republiky, Biografie slavných osobností, Christina Ricci, Online web Hry zdarma bez registrace, Onlinovky zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online vánoční webzine

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

World wide web, internet

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Fóry, frky, anekdoty, vtipy, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, frky, anekdoty, vtipy, vtipné texty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O ekonomech, O Windows, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O důchodcích, O mužích, Vtipné hádanky, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Somálcích apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: F, Přehled souborových přípon, zdarma, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, Super online kvízy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Wayne Rooney calciatore inglese, Hry pro dívky online, URL, Slovník pojmů Co je to?

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Doporučené odkazy

Anekdoty, frky, vtípky, černý humor, kameňáky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Anekdoty, frky, vtípky, černý humor, kameňáky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O manželství, Frky o tchýních, O ženách, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O škole apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, významné osobnosti, herci a herečky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kladno, Zpěvačky, Prezidenti ČR, Královna, Itálie, Rock ‚n‘ Roll, Hudebnice, Gymnasté, KSČ, KHL, Manýrismus, Rakousko-Uhersko, Američané, Mluvčí, Podnikatel, Protektorát, Císař, Novinář, Habsburkové, Rétorika, Olympijský vítěz, Brno, Svatý, Philadelphia Flyers, Vůdce, Pedagog, New York Rangers, Čech, Lord, Česká královna, Dramatik, Herec, Teolog, Miliardář, Ministr zahraničí, Český slavík apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: Pozadí na PC, Online životopisy, biografie, pro děti, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, výukové pomůcky, Obrázky k svátku a k jmeninám, Vánoční web, kuriozity, V, A, humor, F, Online omalovánky Sport pro děti, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox:

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Další odkazy:

Tapety na plochu zvířata
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé
Doporučené odkazy
Obrázky k vytištění a vybarvení
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Cestování po ČR a Evropě
Tipy na Partnerské weby
Sexy Sara Shimada
Odkazy na partnerské weby
Ekonomie, Karl Marx

Děkujeme vám za vaši návštěvu.